poniedziałek, 21 września 2015

SYGIC - FREE DOWNLOAD [OFFLINE][NAJLEPSZA NAWIGACJA!]

Sygic jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do nawigacji GPS działającej w trybie offline. Na całym świecie pobrano ją już ponad 20 000 000 razy.
Sygic: GPS Navigation to aplikacja nawigacyjna GPS z komunikatami głosowymi, oferująca obsługę map TomTom oraz ogromny zestaw funkcji nawigacyjnych.
Nawigacja typu ''turn-by-turn'' z komunikatami głosowymi, trójwymiarową, interaktywną wizualizacją miast i krajobrazu, funkcję Dynamic Lane Guidence z drogowskazami, a także wizualnymi i głosowymi ostrzeżeniami o fotoradarach oraz zmianach ograniczenia prędkości.
Mobilna nawigacja Sygic pozwala na budowanie zaawansowanych tras z wieloma punktami odniesienia, a także ich edycję (z możliwością unikania wielu tras). Pomocne jest przy tym wyszukiwanie ulic bez wymaganej znajomości nazwy miasta lub dzielnicy. Aktualizacja aplikacji i map TomTom jest wykonywana za darmo. Są one przechowywane w pamięci smartfonu lub tabletu, aby można było z nich korzystać bez konieczności utrzymywania stałego połączenia z internetem.

MIRROR 2
INSTALACJA
  1. Ściągamy plik zamieszczony powyżej
  2. Wypakowujemy archiwum na pulpit
  3. Kopiujemy plik instalacyjny oraz folder sygic do pamięci wewnętrznej, w telefonie
  4. W wypakowanym archiwum na pulpicie znajduje się folder map downloader. Odwiedź ten folder i uruchom sgcmapdownloader13 po czym wybieramy interesujący nas głos oraz mapę. Wszystko pobieramy do wybranego przez nas folderu.
  5. Kopiujemy pobraną zawartość (maps i res) do folderu Sygic, który wcześniej wrzuciliśmy do telefonu
  6. Zainstaluj wcześniej wrzucony sygic_13.4.1_cr
  7. GOTOWE. Teraz możesz uruchomić aplikację